Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 350

Skąd: Ząbkowice Śląskie

PostWysłany: Czw 23:14, 26 Cze 2008 Temat postu: Rosja-Hiszpania 0-3

W meczu półfinałowym Mistrzostw Europy 2008, który odbył się w Wiedniu, Hiszpania wygrała z drużyną rosyjską 3:0. Pierwszą bramkę dla Hiszpanów zdobył Xavi po podaniu Iniesty w 50. minucie. Kolejny gol padł w 73. minucie meczu, strzelał Daniel Guiza po podaniu Fabregasa. W 82. minucie po dośrodkowaniu Fabregasa z lewego skrzydła do bramki trafił David Silva.
Fernando Torres opuścił boisko w 69. minucie. Zastąpił go strzelec drugiej bramki- Daniel Guiza.

Rosja - Hiszpania 0:3 (0:0)
Bramki: Xavi (50), Guiza (73), David Silva (82).
Żółte kartki: Jurij Żyrkow, Dinijar Bilialetdinow (obaj Rosja).
Rosja: Igor Akinfiejew - Aleksander Aniukow, Wasilij Bieriezucki, Siergiej Ignaszewicz, Jurij Żyrkow - Konstantin Zyrianow, Siergiej Siemak, Igor Siemszow (56-Dinijar Bilialetdinow), Iwan Sajenko (57-Dmitrij Syczew) - Andriej Arszawin, Roman Pawliuczenko.
Hiszpania: Casillas - Sergio Ramos, Puyol, Marchena, Capdevila - Iniesta, Marcos Senna, Xavi (69-Xabi Alonso), David Silva - David Villa (34-Fabregas), Fernando Torres (69-Guiza).